BrainMax NAD+ RiaGev

BrainMax NAD+ RiaGev, 750 mg, 100 rastlinných kapsúl

39,50 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Akú úlohu má NAD+ v našich bunkách

Hrá dôležitú úlohu v energetickom metabolizme tela a zdravej funkcii buniek. NAD+ podporuje zdravé starnutie, pomáha opraviť DNA, robí naše bunky odolnejšie voči stresu, zároveň chráni náš mozog, podieľa sa na premene potravy na energiu a pomáha upraviť cirkadiánny rytmus nášho tela.

Nedostatok NAD+ sa môže prejaviť príznakmi, ktoré by ste mu nikdy neprisudzovali

Vonkajšie faktory, ako je obezita, nadmerná konzumácia alkoholu a oxidačný stres, tieto úrovne ďalej narúšajú. Tento pokles sa podieľa na metabolických poruchách, ako je cukrovka a stučnenie pečene.

NAD+ zvyšuje produkciu energie v bunkách

NAD+ je nevyhnutný pre tvorbu ATP alebo bunkového paliva. Zvýšením hladiny koenzýmu NAD+ (a teda ATP) môžeme bojovať s pocitmi celkovej únavy na bunkovej úrovni. NAD+ tiež zlepšuje schopnosť buniek brániť sa a robí ich odolnejšie voči oxidatívnemu stresu a poškodeniu. To pomáha zvýšiť bunkovú aktivitu, čím podporuje dlhovekosť a optimálnu funkciu buniek. Zvýšenie hladiny bunkovej energie udrží bunky dlhšie funkčné a tým aj spomalí známky starnutia.

product photo finall

Prečo doplniť NAD+?

Vo veku 40 rokov sa naše hladiny môžu znížiť o 50 % a vo veku 60 rokov sa prepadnú na alarmujúcich 20 %. Pokiaľ vám teda záleží na tom, aby váš energetický metabolizmus fungoval správne (spolu s ďalšími kľúčovými biologickými procesmi), môže byť doplnenie NAD+ účinným nástrojom proti akémukoľvek vyčerpaniu jeho prirodzených hladín vo vašom tele v dôsledku starnutia.

 • Hrá kľúčovú úlohu v bunkovom metabolizme a produkcii energie.
 • Je životne dôležitá pre zdravie mitochondrií a buniek.
 • Vysoké hladiny NAD sú nevyhnutné pre opravu a obnovu DNA.
 • Spomaľuje kognitívny úpadok súvisiaci s vekom.
 • Podporuje zdravú funkciu mozgu a kognitívne funkcie.
 • Zvyšuje energiu a metabolizmus.
 • Spomaľuje starnutie.
 • Pomáha aktivovať sirtuíny ("upratovači buniek").
Tvorba NAD+ v bunkách

NAD+ a Vitamín B3

V mladých bunkách a tkanivách sú hladiny NAD vyššie. Výsledkom je, že mladší ľudia mávajú lepšiu fyzickú aktivitu, kognitívne funkcie, lepší potenciál pre opravu a regeneráciu buniek. Ako starneme, hladina NAD v našom tele začína klesať a bolo potvrdené, že jeho hladina sa medzi 40. a 60. rokom znižuje o 50 %. To má negatívny vplyv na zdravú produkciu buniek a urýchlenie ich starnutia. Napriek tomu, že NAD+ vzniká z vitamínu B3, musí uraziť pekne dlhú cestu a zďaleka nie všetok vitamín B, ktorý prijmete (či už zo stravy alebo z doplnkov) sa premení na NAD+. To sa prejavuje horšou fyzickou zdatnosťou a vytrvalosťou.

Patentovaná zlúčenina Ria Gev® - energia pre bunky

RiaGev® je patentovaná zlúčenina, ktorá efektívne zvyšuje hladinu NAD+ v celom tele. V roku 2022 bola táto informácia preverená aj štúdiou, ktorá skúmala vplyv kombinácie nikotínamidu a D-ribózy. 1 Bolo preukázané, že táto kombinácia zvýšila koncentráciu NAD+ v krvi a tiež  zlepšila inzulínovú citlivosť.

 • Zvyšuje hladinu NAD+ v tele
 • Zvyšuje množstvo glutathionu
 • Spomaľuje proces starnutia
 • Znižuje kognitívny pokles súvisiaci s vekom
 • Zabráňuje poškodeniu buniek voľnými radikálmi
riagev2

Dávkovanie

2 kapsule denne pred alebo pri jedle. Dávkovanie sa odporúča podľa klinickej štúdie z roku 2022.

Veľkosť dávky: 2 kapsule
Balenie obsahuje 50 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Bioenergy RiaGev® 1500 mg ***
D-Ribose (Bioenergy RIBOSE®) 960 mg ***
Niacín (ako nikotínamid) 180 mg 1125%
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!

Zloženie: Bioenergy RiaGev® (1500 mg, RHP**) zložený z D-Ribose (Bioenergy RIBOSE®, 960 mg, RHP**) a Niacín (ako nikotínamid, 180 mg, RHP 1125%), stabilizátor: palmový olej. Rastlinná kapsula na báze HPMC. Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Minimálna trvanlivosť/číslo šarže: viď. dno fľaše.

1.XUE, Yongquan, Trisha SHAMP, GA Nagana GOWDA, Michael CRABTREE, Debasis BAGCHI a Daniel RAFTERY. Kombinácia Nicotinamide a D-Ribose (RiaGev) je bezpečná a účinná na zvýšenie NAD+ metabolómu v zdravom strednom poradí: A Randomized, Triple-Blind, Placebo-Controlled, Cross-Over Pilot Clinical Trial . 2022.

Obsah balenia: 100 rastlinných kapsúl

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl.

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

 

Názov:
BrainMax NAD+ RiaGev, 750 mg, 100 rastlinných kapsúl
Výrobca:
SKU:
8594190032047
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našom e-shope Citysports.sk môžete nakupovať z obrovského množstva športového vybavenia. Vybrať si môžete zo širokej ponuky športového vybavenia a oblečenia. Ak hľadáte novú bežeckú obuv alebo fitness vybavenie, ste na správnom mieste. Na Citysports.sk nakúpite kvalitné športové vybavenie z pohodlia domova. Nákup online vám navyše ušetrí čas aj peniaze.
Vyberajte z ponuky
40387
produktov
2414
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Citysports.sk