Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová pyramida 10 x 10 cm

Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová pyramida 10 x 10 cm

73,80 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Čo to je Šungit?

Šungit je unikátny nerast (kameň) vyskytujúce sa v oblasti Karélie v Rusku, ktorého vek je cca 2 miliardy rokov. Ide o aktivátor vody a prírodné filter pre každú domácnosť. D Okaz odfiltrovať až 95% škodlivín, ktoré sa v pitnej vode nachádza.

Pyramída z šungitu odstráni všetko nepríjemné pôsobenie elektromagnetického smogu a zlepší zloženie vzduchu - pozitívne mení vône v miestnosti.
Pre neutralizáciu nepriaznivého žiarenia počítače, televízia, wi-fi, mikrovlnné rúry atď. Umiestnite pyramídu na / pred monitor alebo pred iný zdroj žiarenia.

vlastnosti:

 • dokáže odfiltrovať až 95% škodlivín, ktoré sa v pitnej vode nachádza
 • likviduje nebezpečné baktérie a mikroorganizmy z vody
 • odstraňuje rad chemických látok z vody (chlór, dusičnany, amoniak, organické i ropné prímesi)
 • vie vyvážiť minerálne zloženie vody, ktoré obohatí o kyslík, vápnik, horčík atď.
 • harmonizuje a aktivuje molekuly vody
 • zbaví vodu pachuti a nepríjemného zápachu
 • je prírodný a svojou existenciou nezaťažuje životné prostredie, naopak napomáha k jeho čisteniu

geopatogénne žiarenie

Šungitová pyramída slúži ako efektívny prostriedok proti geopatogennímu žiareniu. Chráni byt aj pracovisko od elektromagnetického žiarenia televíziou, počítačov, chladničiek atď. Prítomnosť Šungitová pyramídy na pracovisku harmonizuje atmosféru, u ľudí mizne nervozita, nespokojnosť a napätie.

Dosah pôsobenia: 10 m od špičky pyramídy (pyramída pôsobí od základne nahor, umiestnite ju najlepšie na zem)

Šungitová voda

Šugitová pyramída sa ponorením do vody aktivuje a robí tak z nej liek. Š ungit čistí vodu takmer od všetkých organických prímesí vrátane ropných produktov a zlúčenín obsahujúcich chlór, dusičnany a amoniak; od mnohých kovov a nekovov; ničí Vibrio cholery, streptokoky, iné baktérie a mikroorganizmy; plní funkciu destrukturátora, ktorý z energetickej pamäti vody odstraňuje informáciu o látkach, ktoré sa v nej predtým nachádzali, mení jej energeticko-informačnej štruktúru; obohacuje vodu stopovými prvkami dôležitými pre organizmus.

Príprava: Pyramídu umiestnite na dno sklenenej nádoby s 2-3 l vody a postavte ju na svetlé miesto na 48 - 72 hodín. (Pri dlhšom macerovanie sa aktivita vody začína znižovať).

Takto pripravenú vodu popíjajte 3x denne po 100 - 150 ml bez ohľadu na to, kedy jete.

Šungitová teplá voda

Výborný prostriedok pre liečebný výplach pri bolestiach hrdla, ústnej dutine, v nose a pri parodontóze, prechladnutí, angíne, chrípke, bronchitíde, atď. Môžete vyskúšať aj Šungitová upokojujúci kúpe l, ktorá dstraňuje stres, únavu, harmonizuje organizmus a normalizuje spánok. Už po prvej kúpeli sa hojí drobné trhlinky, ranky a po niekoľkých procedúrach sa riešia aj vážnejšie problémy, ako sú lúpajúce sa koža, ekzémy, plesne, alergie.

Využitie Šungitová vody v kozmetike

Šungitová voda čistí pleť, napína a pomáha vyhladzovať drobné vrásky. Urýchľuje hojenie uhrov, vriedkov aj alergických vyrážok.
Má pozitívny vplyv aj na vlasy, kedy sa pomocou Šungitová vody môžeme zbaviť lupín a značne ovplyvňuje kvalitu a rast vlasov.

TIP! Najefektívnejšia filtrácie a harmonizácie vody - kombinácia drť + pyramída:

 • Pyramídu umiestnime na dno 3 litrovej nádoby, obsypeme 300g Šungitová drviny a všetko zalejte vodou, potom postavte nádobu na svetlé miesto na 48 - 72 hodín.
 • Voda je potom vyčistená, filtrovaná a zároveň energeticky aktivovaná a harmonizovaná.

Údržba a čistenie:

 • Čistenie pyramídy: Každé 2-3 týždne dajte pyramídu na čerstvý vzduch a nechajte ju asi 1 hodinu čistiť, obnoví sa tak ochranné vlastnosti.
 • Čistenie drviny: Každé 2-3 týždne vložte do roztoku (voda + sóda, alebo ocot) na pár hodín ponoríte a potom prepláchnete tečúcou vodou.

Špecifikácia:

 • Rozmer: 10 x 10 cm, výška 6,8 cm
 • leštený povrch

 

Názov:
Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová pyramida 10 x 10 cm
SKU:
8594176163161
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našom e-shope Citysports.sk môžete nakupovať z obrovského množstva športového vybavenia. Vybrať si môžete zo širokej ponuky športového vybavenia a oblečenia. Ak hľadáte novú bežeckú obuv alebo fitness vybavenie, ste na správnom mieste. Na Citysports.sk nakúpite kvalitné športové vybavenie z pohodlia domova. Nákup online vám navyše ušetrí čas aj peniaze.
Vyberajte z ponuky
37166
produktov
2106
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Citysports.sk