Melvil Žijte podle své DNA - Kashif Khan

Melvil Žijte podle své DNA - Kashif Khan

15,60 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Podnikateľ v oblasti biotechnológií a generálny riaditeľ spoločnosti DNA Company Kashif Khan predstavuje vo svojej knihe Žite podľa svojej DNA (The DNA Way) akčný plán, ktorý vám pomôže dosiahnuť čo najlepší život. Všetko začína tým, že pochopíte svoju genetickú výbavu.

Najrôznejšie zdravotné problémy môžu mať a majú súvislosť so špecifickou DNA každého z nás. Autor sa preto v jednotlivých kapitolách zameral na náladu a správanie, energiu, stravu a výživu, reguláciu hmotnosti, spánok, starnutie a ďalšie témy, ktoré nás všetkých sprevádzajú životom. A hľadá odpovede na otázky, ktoré si všetci s pribúdajúcim vekom kladieme. Prečo, keď cvičím rovnako ako môj kolega, sa mi nedarí dosiahnuť tak vyrysované svaly? Ide zastaviť šedivenie vlasov? Ako spánok ovplyvňuje moju náchylnosť na choroby? Naozaj nemôžem so svojimi predispozíciami nič urobiť a budem trpieť rovnakými chorobami ako moji rodičia? Môžu moje detí žiť zdravší a dlhší život ako ja? A čo pre zlepšenie svojho života vlastne môžem urobiť?

Kashif Khan stavia na osobnej ceste na prekonanie vlastného genetického dedičstva, na príklade jeho výsledkov DNA. Otvorene opisuje svoje zdravotné problémy aj choroby, ktorými trpeli jeho predkovia, aj svoju cestu za uzdravením.

V knihe Žite podľa svojej DNA nájdete mnohé užitočné odporúčania, ktoré vám budú vodítkom na ceste za zdravším životom – aké potraviny jesť, ako cvičiť a kde a ako pracovať. Pomôžu vám predchádzať chorobám alebo sa brániť ich relapsu, spomaliť proces starnutia a optimalizovať výkonnosť.

Kashif Khan je autor, rečník, vizionársky podnikateľ a investor z Toronta, ktorý vybudoval, viedol a podporil množstvo podnikov v rôznych odvetviach. Je zakladateľom a generálnym riaditeľom digitálnej zdravotnej spoločnosti DNA Company, ktorá pomocou genetických poznatkov vyvíja genómové aplikácie ponúkajúce pacientom zdravotnú starostlivosť prispôsobenú ich jedinečnej biológii. Kashif je tiež bádateľom v odbore biomedicíny, pre ktorého je zdravie životným koníčkom. Neustále tak vyhľadáva a prináša inovácie v oblasti dlhovekosti a zdravého životného štýlu, ktoré by sa dali zahrnúť pod zdravotnú starostlivosť.

Prekladateľ: Mgr. Radomír Beneš

Počet stránok: 240

Väzba: brožovaná

Farebnosť: čiernobiela

ISBN: 978-80-7413-582-8

Formát: 152 x 228 mm

 

Názov:
Melvil Žijte podle své DNA - Kashif Khan
Výrobca:
Zaradenie:
SKU:
9788074135828
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našom e-shope Citysports.sk môžete nakupovať z obrovského množstva športového vybavenia. Vybrať si môžete zo širokej ponuky športového vybavenia a oblečenia. Ak hľadáte novú bežeckú obuv alebo fitness vybavenie, ste na správnom mieste. Na Citysports.sk nakúpite kvalitné športové vybavenie z pohodlia domova. Nákup online vám navyše ušetrí čas aj peniaze.
Vyberajte z ponuky
40387
produktov
2414
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Citysports.sk